• تماس تلفنی : 09194884429
  • ایمیل پشتیبانی : info@webmasterhost.net
  • کد تخفیف : بدون کد تخفیف

سیاست حفظ حریم شخصی

سیاست های حفظ حریم شخصی نزد وبمستر هاست محفوظ است

سیاست حفظ اسرار و حریم خصوصی مشتریان

وبمستر هاست معتقد است اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات وبمستر هاست و نیز راهکارهای وبمستر هاست برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران سایت وبمستر هاست توضیح داده شده است. وبمستر هاست با بهره مندی از تکنولوژی و روش های متداول در این صنعت، اطلاعات را صرفا بر روی بستر امن SSL دریافت و نمایش خواهد داد. مشتری می بایست همواره در این خصوص نکات امنیتی از قبیل استفاده از نرم افزارهای به روز و کنترل آدرس سایت را رعایت نماید.


محتویات این سند

این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی جمع آوری شده از کاربران سایت و نحوه استفاده وبمستر هاست از این اطلاعات می باشد. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آنها می توان کاربران وبمستر هاست را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن، مستندات هویتی و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود. این سند به مواردی که در اختیار وبمستر هاست نیست و وبمستر هاست هیچ کنترلی بر آن ها ندارد نمی پردازد.


اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

شما با ثبت نام در خبرنامه و یا بخش کاربران و یا با تکمیل فرمهای خرید در سایت وبمستر هاست اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی پست الکترونیکی، تلفن و غیره را در اختیار وبمستر هاست قرار می دهید. پس از ورود به سایت وبمستر هاست شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات وبمستر هاست نگهداری می گردد. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنشها، سرویسهای مورد استفاده، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست. وبمستر هاست کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های مالی را جمع آوری و نگهداری می کند. وبمستر هاست به صورت خودکار پس از ورود شما به سایت وبمستر هاست اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی های وبمستر هاست و صفحاتی که مشاهده می کنید را جمع آوری و نگهداری می کند. وبمستر هاست از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات وبمستر هاست، تهیه محتوای مناسب، برنامه های تبلیغاتی و مانند آن استفاده می کند. وبمستر هاست اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد به جز در موارد ذیل: در صورت ادغام وبمستر هاست در یک سایت دیگر. در این حالت قبل از به اشتراک گذاری اطلاعات شما، این موضوع به شما اطلاع داده شده و نظر شما را درباره ادامه استفاده از خدمات وبمستر هاست یا خروج کامل پرسیده می شود. در صورت تخطی شما از قوانین شرایط و ضوابط سرویس ها و یا در صورت وجود شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما بنا به نظر وبمستر هاست در اختیار مراجع قانونی قرار می گیرد. در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را از وبمستر هاست بخواهند بنا به نظر وبمستر هاست این اطلاعات ممکن است در اختیار ایشان قرار گیرد. وبمستر هاست ممکن است بر روی کامپیوتر شما کوکی ذخیره کرده و در مراجعات بعدی شما به سایت وبمستر هاست از آن استفاده کند.


ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

شما می توانید اطلاعات ثبت شده خود را در سایت وبمستر هاست تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در وبمستر هاست آن ها را در سایت وارد نموده اید؛ مگر اطلاعاتی که از لحاظ شناسایی هویت برای کارکرد وبمستر هاست ملاک امنیت حساب کاربری داشته باشد مانند کد ملی و .. شما می توانید به طور کامل از وبمستر هاست و کلیه خدمات آن خارج شوید. در این حالت برخی از اطلاعات شما از وبمستر هاست حذف شده و برخی دیگر از آن ها بایگانی می شوند. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نشانی الکترونیک، شماره تلفن همراه، پیام های ارسالی و مانند آن بوده ولی محدود به موارد فوق نیست.


محدودیت دسترسی به اطلاعات

وبمستر هاست دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارمندانی که مستقیماً باید برای ارایه خدمات وبمستر هاست یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند. وبمستر هاست جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، ممکن است اطلاعات مهم مثل رمز عبور و ... را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد.


تغییرات در این سیاست ها

وبمستر هاست ممکن است در آینده تغییراتی در این سیاست ها اعمال نماید. در صورت اعمال هر گونه تغییر، وبمستر هاست با اعلام آن در بخش اخبار سایت و یا ویرایش این سند کاربران را از این تغییرات مطلع می سازد. با این حال توصیه می شود با مراجعه مداوم به اين متن، از تغييرات آن مطلع گردید.


پرسش و پیشنهاد

در صورت وجود هرگونه پرسش یا پیشنهادی در رابطه با سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران وبمستر هاست، لطفاً با ارسال درخواست خود به واحد روابط عمومی، وبمستر هاست را از آن مطلع نمایید.

-->

© کپی رایت 2017 تمامی حقوق و مطالب ، نزد وبمستر هاست محفوظ می باشد .